O nás

Karel Rymon

Majitel


Vyrábíme kvalitní nábytek na míru za přijatelnou cenu. Kvalitní kuchyně na míru, malé i velké skříně, vestavěné skříně, nábytek do ložnic a koupelen, schodišě na míru... Provádíme pokládku podlah (dřevěných, plovoucích). Montujeme obložkové zárubně a dveře. Repasujeme okna a dveře v historických objektech a také vyrábíme repliky podle předlohy nebo původních neopravitelných. Jsme specialisty na montáž teras z exotických dřevin - massaranduba, kapur, bangkirai, meranti.

Zakázky realizujeme po celé ČR, převážně v Praze, středních a jižních Čechách. Rádi Vám poradíme, přijedeme, zaměříme a vyhotovíme prvotní návrhy a cenové kalkulace, které se zákazníkem konzultujeme, dokud není plně spokojen.

Ukázky z našich projektů, které jsme realizovali si, můžete prohlédnout na těchto internetových stránkách nebo na

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Novinky

Dejte volnost své fantazii

Vaše představivost je skvělá a my uděláme, co vám na očích uvidíme. Třeba hvězdnou skříň nebo záhony, které budou vypadat jako pražce.

Kuchyně ve stylu Vintage

Neobvyklá zelená barva pro nábytek/kuchyň ve stylu vintage pro nás byla výzvou, kterou jsme rádi přijali. Výsledek je famózní, dotažený do posledního detailu včetně dveří a obvodových lišt v místnosti ve stejném designu. Tato kuchyně ve Vintage stylu z naší dílny je v podstatě novým kouskem se všemi moderními prvky, které uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka, v retro designu. (Více foto ve fotogalerii)